Důležité informace pro hrající účastníky PLAYzone Challenge 2019

Důležité informace pro hrající účastníky PLAYzone Challenge 2019

Milý hráči, protože si registrovaný na BYOC LANku PZ Challenge 2019, která proběhne už 21. až 23. června v pavilonu G2 brněnského výstaviště, zasíláme ti všechny podstatné informace formou jednoho textu. V případě, že by sis nebyl něčím jist nebo zde postrádal nějaké informace, níže nalezneš kompletní přehled kontaktů, na které se můžeš obrátit.

Jak se dostat na výstaviště a jak je to s parkováním?

-          Pokud jedeš autem, využij bránu číslo 10. V případě, že máš Premium či All inclusive registraci, můžeš své auto zanechat na vyhrazeném parkovišti vedle pavilonu G2, a to zcela bez dalších poplatků (parkovací kartu naleznete v emailu). Pokud vlastníš Standard registraci, je nutné si najít jiné parkovací místo, případně využít placené parkoviště na výstavišti za 600 Kč / víkend. Ještě před vjezdem budeš muset na bráně 10 zaplatit 300 Kč coby vratnou zálohu do jedné hodiny.

-          V případě, že se chystáš pěšky, je možné využít jakýkoliv vstup na výstaviště (budou otevřené). Nicméně za nás doporučujeme vstup označený G2, protože je nejblíže našemu pavilonu a navíc je přímo u něj tramvajová zastávka (rovněž označení G2).

Kde, kdy a jak probíhá odbavení a co si na něj vzít?

-          Na odbavení je nutno se dostavit bez výhrad již v pátek 21.6., a to kdykoliv od 12:00 do 17:00.

-          S sebou si vezměte pouze doklad totožnosti a v případě, že vám v době konání není ještě 15 a více let, připravte si také řádně vyplněný a podepsaný Souhlas s účastí nezletilého dítěte, který můžete stáhnout ZDE, ale dorazí Vám také samostatně v emailu včetně všech potřebných instrukcí. Všechny ostatní věci si zatím nechte v autě, případně odložené bokem, abyste nebrzdili odbavovací frontu.

-          Po odbavení dostanete unikátní ID, které bude příslušet pouze Vám a pomocí něj si označíte také Váš počítač a monitor. Upozorňujeme, abyste si toto ID dobře uchovali a dobře jím označili věci, které Vám náleží – osoby, které budou z místa odnášet věci označené jiným ID, než jim přísluší, budou zadrženy přítomnou ostrahou.

-          Následně budete moci vstoupit do pavilonu G2, kde ještě ostraha zkontroluje, že nepřinášíte nepovolené předměty typu (o nich se více dozvíte v dalších instrukcích), a následně se přihlásíte příslušnému adminovi. Pokud hrajete PUBG turnaj, přihlásíte se PUBG adminovi, pokud hrajete Hearthstone, tak Hearthstone adminovi apod. Tito admini Vás posadí na Vaše vyhrazená místa a poskytnou Vám veškeré informace k průběhu turnajů. Na místě bude vyhrazen i admin pro volné hraní, který Vám poskytne informace k doprovodným turnajům.

Co si na akci vzít s sebou a co si naopak určitě nebrat?

-          Pokud nemáte All inclusive registraci, určitě si s sebou vezměte počítač a monitor (případně notebook či tablet na Hearthstone apod.) Všichni si pak musí přivézt periferie typu myš, klávesnice, podložka, sluchátka atd. Zařízení musí mít LAN konektor pro připojení na internetovou síť. Přítomná wifi slouží pouze k připojení mobilních zařízení, nikoliv hraní.

-          Rozhodně si s sebou neberte vlastní stoly, prodlužky, rozdvojky, vlastní datové kabely, reprobedny nebo elektro spotřebiče. Toto vše na místě bude již připraveno ještě před Vaším příchodem. V případě, že chcete, si s sebou můžete vzít vlastní židli.

-          Do areálu si můžete přivést vlastní jídlo nebo si jej nechat dovézt. Při konzumaci ale samozřejmě berte ohled na ostatní hráče, které nesmíte omezovat a zároveň vždy myslete na to, že ručíte za veškeré své jednání, a to i v případě způsobených škod.

-          Vstup do herního areálu není povolen s jakýmikoliv vlastními alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Toto omezení je z důvodu, že chceme mít kontrolu nad tím, co a jak se na místě pije a tak zabezpečit, že nehrozí poškození všude přítomné techniky. V našem občerstvení bude možné zakoupit pití v zabezpečených PET lahvích, a to za velmi rozumné ceny, na které jste zvyklí ze supermarketů. Do herní zóny si pak můžete přinést pouze nealko pití v uzavíratelné láhvi, veškeré ostatní pití se konzumuje u baru či ve stravovací zóně.

-          V případě, že využíváte přítomnou sleeping zónu, si nezapomeňte vzít věci na spaní (karimatka, spacák, polštář…).

-          Kapesné na víkend.

-          Rozhodně si na místo neberte ani jakékoliv bodné, sečné či střelné zbraně. Pro osobní potřeby vám na místě bohatě postačí příborový set.

-          Neberte si techniku pro streamování. Veškeré streamování z akce je výslovně zakázáno. Ke všem turnajům bude zajištěn profesionální stream přímo z místa dění.

Jak funguje sleeping zóna?

-          Spací zóna je samostatně oddělený prostor v pavilonu G1 (hned vedle G2) sloužící pouze k přespání a bude se do něj dát pouze se speciální páskou, kterou obdržíte u vstupu, respektive s páskou Premium a All inclusive.

-          Zóna není ničím vybavena, tzn. všechny potřebné věci pro přespání si musíte přivézt.

-          Nezahrnuje ani sprchy, respektive součástí celého areálu nejsou sprchy, pouze veřejné záchody s umyvadli. Na toto prosíme myslete při balení hygienických potřeb. Na místě nás bude přes 500, takže hygienické potřeby alá deodoranty či zubní kartáčky jsou nutností!

-          Vstup do zóny je automaticky umožněn hráčům s Premium a All inclusive a také hráčům, kteří si jej extra zakoupili ke Standard.

Zakoupil jsem si Premium či All inclusive, kde dostanu svoje bonusy?

-          Váš počítač, monitor a herní židle k All inclusive budou připraveny přímo na místě. Stejně tak extra zásuvky -> vaše místo je připraveno předem, nemusíte se tedy o nic starat.

-          Ostatní bonusy budou formou voucherů, které obdržíte při odbavení a následně je budete moci kdykoliv uplatnit na baru.

Jaké další zařízení či vybavení bude na místě připraveno?

-          Záchody naleznete o patro níže a jde se k nim totožně jako do stravovací zóny.

-          Stravovací zóna je o patro níže a bude v ní možno zakoupit i klasická teplá jídla včetně snídaní. Je zde ale potřeba počítat s tím, že má omezenou pracovní dobu, a to pátek od 12:00 do 21:00, sobota od 8:00 do 21:00 a neděle od 8:00 do 18:00.

-          Nahoře přímo na úrovní herní zóny pak naleznete snackbar, kde je možné zakoupit alko i nealko, bagety a různé snacky typu chipsů apod. Pivo se bude čepovat Excellent, energetické nápoje budou značky Red Bull. Po dobu komunitní párty zde bude k zakoupení i tvrdý alkohol.

Jak bude probíhat sobotní párty a omezí chod herní zóny?

-          V sobotu od 22:00 bude probíhat komunitní esport párty. Nicméně kdo chce hrát, nijak mu v tom bráněno nebude. Provoz herní zóny je nonstop.

-          V rámci párty dojde pouze k uzavření jednoho ze vstupů do herní zóny a všichni tedy budou muset využívat totožný vstup, a to z důvodu zajištění bezpečnosti všech účastníků i přítomné techniky.

-          Během párty je nutno počítat se zvýšenou hlučností ze zóny vyhrazené pro návštěvníky, tedy veřejnost, kde se bude v ten moment nacházet nejvíce lidí včetně stage s hrajícím DJem, a to zhruba do druhé hodiny noční.

Kontaktní osoby: 

Admin CS:GO turnaje – Alan Pilný, alan.pilny@outlook.com, +420 601 108 040  
Admin CS:GO turnaje – Oldřich Kameník, oldakamenik@outlook.cz, +420 776 713 362 
Admin PUBG turnaje – Patrik Česnek, barbarrossatog@gmail.com, +420 607 704 453 
Admin PUBG turnaje –Jan Náhlík, nahlik28@email.cz, +420 773 076 502 
Admin Hearthstone turnaje – Ondřej Škeříkskerik@playzone.cz, +420 732 723 331 
Admin Hearthstone turnaje – Petr Boudný, p.boudny@centrum.cz, +420 605 037 225 
Admin Fortnite turnaje – Matyáš Charvát, matyas.charvat@email.cz, +420 604 191 192 
Admin Fortnite turnaje – Veronika Kuchyňková, v.kuchynkova@gmail.com, +420 728 133 706 
Admin R6 turnaje – Alexandra Škodová, Elsendym@gmail.com, +420 733 289 165 
Admin R6 turnaje – Daniel Smyčka, daniel.smycka@gmail.com, +420 720 042 686 
Admin R6 turnaje – Michal Kabele, Michal - kabele.m@seznam.cz, +420 606 283 099  
Admin R6 turnaje – Jakub Žubor, Jakub464@seznam.cz, +420 608 281 648 
Admin SC2 turnaje – Pavel Kristián, xkristianp@gmail.com, +420 736 510 089 
Admin LoL turnaje – Tomáš Boudný, tomas.boudny@gmail.com, +420 732 614 692 

Hlavní admin – Aleš Wilk, wilk@playzone.cz, +420 722 088 860
Hlavní pořadatel – Michal Nagy, nagy@playzone.cz, +421 940 602 179

Seznam Discord kanálů pro jednotlivé hry:

Fortnite - https://discord.gg/cagWKDN
PUBG - https://discord.gg/T5Z5C2c
CSGO - https://discord.gg/5yhuukw
LoL - https://discord.gg/JppCrvP
SC2 - https://discord.gg/PH9s5Vw
R6S - https://discord.gg/waaDUfp
HS - https://discord.gg/jg7PazA

Před tím, než se kohokoliv z výše uvedených osob rozhodnete kontaktovat, se prosím ujistěte, zda potřebnou informaci nenaleznete v zaslaných dokumentech či na webu www.pzchallenge.cz. Všichni jsme PZ Challenge velmi vytíženi a pokud nás budete kontaktovat pouze v těch nejnutnějších případech, velmi nám usnadníte přípravy a průběh akce. Zároveň myslete na to, že během konání bude pro nás téměř nemožné reagovat na emaily.

Adresa místa konání je Výstaviště 405/1, 647 00 Brno.

Pořadatel PLAYzone Challenge, agentura PLAYzone, si vyhrazuje právo na změnu nebo doplnění pravidel.