Partneři

Alza logo
Alza.cz patří k největším tuzemským online obchodníkům už několik let a vyniká bezkonkurenční velikostí svého sortimentu, spolehlivostí, dostupností i responsibilitou. Nabízí také mnoho věcí od hráčů pro hráče, exkluzivity ze světa gamingu i konzolových titulů v limitovaných edicích.
chance_logo
Fotbal, hokej, tenis...? Nejen to! Esporty a kurzové sázky k sobě patří. Právě Chance je sázkovka, se kterou můžete svůj zážitek ze sledování turnajů vylepšit o další dávku napětí, a to jak před startem jednotlivých zápasů, tak i v jejich průběhu prostřednictvím live sázek. Využijte svoje znalosti ze světa esportů a přidejte se k největší komunitě sázkařů na chance.cz.
samsung_logo
Samsung Electronics je jedním z nejvýznamnějších a největších výrobců elektroniky, mimo jiné televizí, monitorů, smartphonů, tabletů, chytrých hodinek či třeba brýlí pro virtuální realitu.
chance_logo
TP-Link je číslo 1 mezi výrobci WLAN produktů. Na naše produkty se spoléhá více než 1 mld. lidí po celém světě a to protože vynikají skvělým poměrem ceny a kvality. Nyní jsme vytvořili produkt přímo pro gamingovou komunitu, který splňuje všechny vysoké nároky. Představujeme Archer C5400X.
intel_logo
Americká společnost Intel patří ke špičce ve světě IT a je největším výrobcem polovodičů. V široké nabídce počítačových komponentů naleznete především procesory do stolních PC, notebooků, serverů i mobilních zařízení.
trust_gaming_logo
Trust Gaming je přední světovou značkou se zaměřením na kombinaci životního stylu a technologií. Tato světová společnost vám vyjde ve všem vstříc i díky svému širokému portfoliu.
trust_gaming_logo
Řada OMEN představuje vrchol herních notebooků, které jsou připravené plnit i ty nejnáročnější požadavky. Zásluhou velmi výkonného procesoru a herní grafické karty budete vždy o krok před vašimi nepřáteli a díky kvalitnímu Full HD displeji vám neunikne ani ta nejmenší změna na bitevním poli.

Staňte se partnerem největší české LANky!

Michal Nagy - foto

Michal Nagy

HLAVNÍ ORGANIZÁTOR

Michal je hlavní zodpovědná osoba za celou akci a kontaktovat jej můžete v případě, že se chcete stát partnerem akce nebo s námi chcete navázat mediální spolupráci.